KONST / Litografier / Litografi 10392259
nr 1039 2259
Litografi
ca 200 st, Nordens Flora, Lindman, 1920-tal, 25x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:24:16
19/5 20:38:20
600 kr
23/5 19:07:53